Scroll to top

PRZEKĄSKI

STARTERS

ZUPY

SOUPS

SAŁATKI

SALADS

DANIA DLA DZIECI

FOR CHILDREN

DESERY

DESSERTS

DANIA GŁÓWNE

MAIN DISH

BURGERY

BURGERS

Sprawdź co wyróżnia naszą restaurację

Opinie klientów

Również polecamy! Przystawki z pieczarek w serze - miazga dla podniebienia, do tego klimat paleniska 🙂 Również cenowo bardzo przystępnie!! Polecamy 🙂

— Natalia Gąsiorowska

Klimatyczne miejsce z dużymi porcjami i smacznym jedzeniem. Płonący kominek dodaje uroku. Jedliśmy Ucztę Wiślańską dla dwojga - duża różnorodność, parę składników trochę za twardych lub żylastych ale ogólnie wrażenie cena/jakość dobre. Polecam!

— Mateusz Gachowski

Whow, wszystkie z 4 zamówionych burgerów było zgodnych z innymi opiniami. Nasyciły nasze podniebienia w 100% a brzuchy w 110% - polecam gorąco burgera z oscypkiem.
Lokal zjawiskowy (my byliśmy w tym wyższym ) z nie mniej zjawiskowym sklepikiem.
Menu restauracyjne, opinie o burgerach bardzo dobre jednak byliśmy jedynymi z tym daniem obiadowym 😉

— Rainlow Jon

Fajny klimat. Porcje wielkie. Kotlet bardzo dobry. Burger również ogromny i pyszny. Placek po zbójnicku także smakował. Tylko rosółowi brakowało nieco smaku, natomiast plus za ilość i pyszne kluseczki 🙂

— Sy Sy

Wystrój, obsługa i jedzenie super. Zamówiliśmy z mężem na przystawkę zupę czosnkową, okazała się wspaniałym bulionem z dodatkiem ciepłych grzaneczek z serem oraz grilowanego oscypka - danie standardowe we wszystkich góralskich knajpach lecz ten był wyjątkowo dobry. Na drugie danie wzięliśmy devolay' a z zestawem surówek i frytkami. tak dobrego devolaya jeszcze nie jadłam, bardzo dużo masła w środku, dlatego był bardzo soczysty. Na terenie restauracji znajduje się uroczy sklepik z dodatkami do domu oraz maskotkami. Szkoda tylko, że restauracja jest trochę mało widoczna, trzeba wejść po schodkach za restaurację U Karola (ten sam właściciel).

— Izabella O