Scroll to top

PRZEKĄSKI

STARTERS

ZUPY

SOUPS

SAŁATKI

SALADS

DANIA DLA DZIECI

FOR CHILDREN

DESERY

DESSERTS

DANIA GŁÓWNE

MAIN DISH

BURGERY

BURGERS

PIZZE DOSTĘPNE W RESTAURACJI

Podstawą każdej pizzy jest sos pomidorowy oraz ser

Sprawdź co wyróżnia naszą restaurację

Opinie klientów

Również polecamy! Przystawki z pieczarek w serze - miazga dla podniebienia, do tego klimat paleniska 🙂 Również cenowo bardzo przystępnie!! Polecamy 🙂

— Natalia Gąsiorowska

Klimatyczne miejsce z dużymi porcjami i smacznym jedzeniem. Płonący kominek dodaje uroku. Jedliśmy Ucztę Wiślańską dla dwojga - duża różnorodność, parę składników trochę za twardych lub żylastych ale ogólnie wrażenie cena/jakość dobre. Polecam!

— Mateusz Gachowski

Whow, wszystkie z 4 zamówionych burgerów było zgodnych z innymi opiniami. Nasyciły nasze podniebienia w 100% a brzuchy w 110% - polecam gorąco burgera z oscypkiem.
Lokal zjawiskowy (my byliśmy w tym wyższym ) z nie mniej zjawiskowym sklepikiem.
Menu restauracyjne, opinie o burgerach bardzo dobre jednak byliśmy jedynymi z tym daniem obiadowym 😉

— Rainlow Jon

Fajny klimat. Porcje wielkie. Kotlet bardzo dobry. Burger również ogromny i pyszny. Placek po zbójnicku także smakował. Tylko rosółowi brakowało nieco smaku, natomiast plus za ilość i pyszne kluseczki 🙂

— Sy Sy

Wystrój, obsługa i jedzenie super. Zamówiliśmy z mężem na przystawkę zupę czosnkową, okazała się wspaniałym bulionem z dodatkiem ciepłych grzaneczek z serem oraz grilowanego oscypka - danie standardowe we wszystkich góralskich knajpach lecz ten był wyjątkowo dobry. Na drugie danie wzięliśmy devolay' a z zestawem surówek i frytkami. tak dobrego devolaya jeszcze nie jadłam, bardzo dużo masła w środku, dlatego był bardzo soczysty. Na terenie restauracji znajduje się uroczy sklepik z dodatkami do domu oraz maskotkami. Szkoda tylko, że restauracja jest trochę mało widoczna, trzeba wejść po schodkach za restaurację U Karola (ten sam właściciel).

— Izabella O