Scroll to top

Wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Polski

Tradycja w atrakcyjnym wydaniu to nasza restauracja w Wiśle

Witamy Państwa w miejscu wyjątkowym – Starej Winiarni, restauracji, gdzie kreatywni kucharze łączą elementy kuchni tradycyjnej z najnowszymi trendami kulinarnymi, a technika sous vide czy kuchnia molekularna podwyższają wykwintność podawanych dań. Doznania kulinarne, których Państwo na pewno doświadczą są bez wątpienia naszym największym atutem i zarazem celem, który przyświecał powstaniu restauracji Stara Winiarnia.

Oprócz stałej karty menu można znaleźć u nas dania sezonowe, które opisujemy w dodatku “Szef kuchni poleca”. W Starej Winiarni w Wiśle zaskoczy Państwa również bogate, klimatyczne wnętrze – kamienne ściany oraz oryginalne, zmieniane sezonowo dekoracje zachwycają niejednego wymagającego klienta.

W okresie zimowym specjalnie dla naszych gości rozpalamy palenisko, które dodatkowo wzbogaca nasz niepowtarzalny wystrój. W okresie letnim zaś zapraszamy na zewnątrz, gdzie wykwintne kulinaria dodatkowo wzbogaci szum wodospadu oraz przepięknie ukwiecony ogród, dlatego Stara Winiarnia to bez wątpienia idealne miejsce zarówno do spotkań biznesowych jak i na romantyczną kolację.

Wszystkich miłośników wyszukanych, niebanalnych ozdób domowych zapraszamy do naszej galerii rzeczy wyjątkowych, która znajduje się na terenie restauracji. Designerskie gadżety, dekoracje i akcesoria, tematyczne figurki, wazony czy inne oryginalne ozdoby odmienią charakter i udekorują Państwa dom. Zachęcamy również do skosztowania naszej wyśmienitej pizzy, która swój wyjątkowy smak zawdzięcza naturalnym składnikom oraz temu, iż wypiekana jest w specjalnym, starym piecu opalanym drewnem.

Naturalne składniki & organiczne produkty

Dumni z tego co robimy

Nie ma na świecie bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia.
George Bernard Shaw

Szukasz niepowtarzalnej atmosfery na spotkania z bliskimi?

Organizacja kameralnych eventów
oraz spotkań i imprez okolicznościowych

Restauracja Stara Winiarnia w Wiśle to miejsce, które idealnie sprawdzi się jako romantyczny lokal na randkę, przytulna restauracja na rodzinny obiad,
a także elegancka sala z obsługą gastronomiczną na większą uroczystość czy elegancki bankiet firmowy lub spotkanie biznesowe.
Kameralne wnętrze, doskonałe smaki oraz profesjonalna obsługa to przepis na udaną imprezę!

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!